Статьи

Як українці обирають місце роботи

Як українці обирають місце роботи

Пошук роботи – невід’ємна частиною життя, близько третини якого ми проводимо у робочих процесах. На що звертають увагу українці, коли шукають нове місце роботи, якими критеріями керуються у остаточному прийнятті рішення щодо прийняття пропозиції роботодавця. Про це та про інші аспекти питання пошуку нової роботи йшла мова під час прес-конференції «Як українці обирають місце роботи», котра відбулася у прес-центрі «Главком» 31 жовтня.

Участь у прес-конференції взяли керівник проекту «Премія HR-бренд Україна» HeadHunter Україна Лариса Онипко та спеціаліст експертно-аналітичного центру Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна Катерина Криворученко.

Як українці обирають місце роботи
Спеціаліст експертно-аналітичного центру Катерина Криворученко та керівник проекту «Премія HR-бренд Україна» Лариса Онипко

Презентуючи результати опитування щодо того, як українці шукають роботу, на що звертають увагу у першу чергу, Катерина Криворученко зазначила, що майже половина опитаних змінює роботу в середньому раз на 2-4 роки. Найпоширенішими причинами є низька оплата, відсутність можливості професійно розвиватися і мікроклімат у колективі. Прийнявши рішення почати пошуки нової роботи, учасники опитування в основному починають переглядати сайти пошуку роботи, а також запитують знайомих, чи не знають вони про можливі відкриті позиції.

Також мова йшла про те, що сьогодні потенційні співробітники вимогливі у процесі пошуку роботи і мають низку критеріїв, за якими визначаються в рішенні, прийняти або відхилити пропозицію про працевлаштування. Для пошукачів важливо вже на початковому етапі визначити максимально детально, які вимоги їм висуваються і наскільки ці вимоги відповідають запропонованим можливостям.

Окрім того у рамках прес-конференції було презентовано проект «Рейтинг роботодавців України 2017» , який Headhunter Україна проводить спільно з Українським інститутом соціологічних досліджень імені Олександра Яременка.

Важливою є думка пошукачів без досвіду роботи. У них є своє уявлення про роботодавців. І якщо говорити про них, то це більше про баланс між роботою та життям, і кар’єра не будь-якою ціною, зазначила Лариса Онипко.

Переглянути повну версію прес-конференції

Вакансии дня

Комментарии