Статьи

Де знайти інвесторів? На II Українському форумі з відновлюваної енергетики’17

Де знайти інвесторів? На II Українському форумі з відновлюваної енергетики’17

Вже 30 листопада 2017 року в Києві відбудеться «II Український форум з відновлюваної енергетики‘17» з фокусом на інвестиційні можливості українського ринку відновлюваної енергетики. Організатор форуму — A7 CONFERENCES, Співорганізатор — Dentons, Спеціальний енергетичний медіа-партнер – Bloomberg New Energy Finance, Інвестиційний партнер — A7 CAPITAL.

Місце проведення форуму:

«Fairmont Grand Hotel Kyiv», вул. Набережно-Хрещатицька 1, Київ

Відновлювана енергетика є одним із найбільш перспективних напрямків, на який звертають увагу все більше гравців ринку. Експерти зазначають, що важливим етапом розвитку відновлюваної енергетики є переформатування глобального ринку енергетики в напрямку його децентралізації та розвитку чистої енергії з відновлюваних джерел (ВДЕ), що вимагає впровадження певних механізмів стимулювання, відповідної законодавчої бази та режимів ціноутворення. Разом з тим, найсильніші гравці у сфері бізнесу – великі корпорації та економіки багатьох країн також тяжіють до припинення використання енергетики викопних джерел, мотивуючи свої дії тим, що ті потужності, які приносять прибутки сьогодні, завтра не зможуть пристосуватись до нових реалій ринку, враховуючи кліматичні зміни.

Форум присвячений сектору енергетики України та покликаний стати найбільшою комунікаційною платформою з фокусом на інвестиційні можливості, розвиток і реформування сектору відновлюваної енергетики. Платформа об'єднає більше 500 представників сектора з інвесторами, державними діячами та фінансовими організаціями з більш ніж 20 країн світу.

Доповідачі форуму:

Тер’є Пілског – виконавчий віце-президент Scatec Solar. Розвиток на фінансування проектів

Нарек Арутюнян – генеральний директор Rengy Development

Євген Ладнич – головний виконавчий директор RENTECHNO

Андрій Гладкий – директор Solar Systems

Юрій Подоляк – комерційний директор IK NET

Олександр Репкін – голова наглядової ради Tokmak Solar Energy

Максим Сисоєв – старший юрист Dentons, співголова Комітету з палива та енергетики ЄБА України

Пітер О’Брайен – генеральний менеджер Eurocape New Energy Ukraine

Олексій Пархомчук – інвестиційний директор, представник в Україні IFU (Investment Fund for Developing Countries)

Юрій Гнатюк – директор ДП «Енергоринок»

Георгій Гелетуха – голова правління Біоенергетичної асоціації України

Ігор Сирота – генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго» та інші

Організатори форуму:

A7 CONFERENCES, Співорганізатор — Dentons, Спеціальний енергетичний медіа-партнер – Bloomberg New Energy Finance, Генеральний партнер відновлюваної енергетики – RENTECHNO, Партнер – Solar Systems та IK NET, Інвестиційний партнер — A7 CAPITAL, Генеральний інформаційний партнер – NewsOne, Генеральний новинний партнер — Iнтерфакс-Україна, Ексклюзивний бізнес медіа-партнер — журнал Бізнес. Міжнародні медіа-партнери:— DiXi Group, Nateqnews, Медіа-партнери:— Платформа, EcoTown, Апостроф, Грушевського 5, iPress, журнал Термінал, ABCnews, Обладнання та інструменти для професіоналів, Відновлювана енергетика в Україні, Easy Business, щотижневий журнал «Енергобізнес», UBJ, Kyiv Post, журнал «Винахідник і раціоналізатор», Delo.ua, AW-Therm, журнал «Екологія підприємництва», за підтримки: Norwegian-Ukrainian Chamber of Commerce, American Chamber of Commerce, Центр досліджень енергетики, Спілка українських підприємців, BuildPortal, ЕСКО та інші.

ПРОГРАМА

Акредитація ЗМІ: тел.: +38 044 227 27 77, +38 096 515 43 90, victoria@a7-group.com.ua (контактна особа: Вікторія Щербатюк)

Вакансии дня

Комментарии